Edukacijos tikslas – suteikti edukacijos dalyviui etnines, daugiakultūriškumo, istorines, geografines, biologijos žinias kūrybiškai ir įdomiai, kad atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius ir interesus.
Šiuolaikiniam jaunimui nebeužtenka formalių žinių. Išvažiuojamieji, aktyvieji mokymosi metodai suteikia laisvės mokinių minčių išraiškai, provokuoja kūrybiškus atsakymus, moko bendrauti ir bendradarbiauti. Edukacija „Pasaulio tyrinėjimas Babilono soduose“ susideda iš dviejų dalių: I dalis teorinė (30 min) ir praktinė (30min).
Teorinėje dalyje edukatorė pasitinka mokinius, papasakoja apie netradicinę edukacijos vietą, išskirtinumą bei paskirto juos grupėmis su lydinčiais asmenimis (I grupė tyrinėja istorinius kultūrinius objektus iš keturių pasaulio žemynų: Afrikos, Azijos, Europos ir Australijos. Mokiniai pamatys garsųjį Sidnėjaus operos teatrą, romantiškąjį Trevi fontaną, Londono tiltą, Berlyno Brandenburgo vartus, Triumfo arką, Cheopso piramidę, Kabančiuosius Babilono sodus ir daugelį kitų, o II grupė tyrinėja Babilono sodų botanikos augmeniją – preciziškai suformuotų topiarių, gėlių ir dekoratyvinių medžių kompozicijas, jų kilmę, prieskoninių ir daržinių augalų įvairovę bei panaudojimo galimybes).
Praktinėje dalyje (trukmė – iki 30 min.) abi grupės paskirstomos į 4 grupeles, kurios pagal tyrinėtą aplinką turi išspręsti sudarytus galvosūkius, taip užtvirtinamos žinios, o edukacijos pabaigoje abejų grupių atstovai papasakoja apie tyrinėtus objektus, pasikeičia įdomiausiais faktais siekiant atsiskleisti kiekvieno mokinio individualumą bei įgyti reikalingų jiems gyvenime žinių ir įgūdžių. Po šios edukacijos mokiniai geba pažvelgti į mus supantį pasaulį kitomis akimis – tai lyg geografijos, istorijos ir biologijos pamokos kitaip.
Ši edukacija yra įtraukta į kultūros paso renginių rinkinį.
Edukacijos trukmė: 60 min
Dalyvių amžius: 6-12 klasių mokiniams ir suaugusių grupėms
Dalyvių skaičius: 10-45 moksleiviai vienu metu
Kaina: 8 € mokiniui
Parašykite komentarą
Tik prisijungę vartotojai gali komentuoti.